אימונים אישיים

הצטרפותכם לאימונים האישיים, נבצע ההערכה של המצב ההתחלתי, בניית תכנית אימון מותאמת אישית, ליווי ושיפור היכולות שלכם בהתאם להתקדמות וטיפים שיסייעו לכם לשמור על מוטיבציה גבוהה ועל שגרת אימון מהנה, מקצועית ונכונה עבורכם.

באמצעות אימון אישי וממוקד תגיעו לתוצאות הרצויות מבחינתכם

בעוד שהאקדמיה לאומניות הלחימה מפורסמת בעולם בזכות האיכות של השיעורים הקבוצתיים שלה, יש אנשים שמעדיפים להתחיל עם אימונים פרטיים. שיעורים פרטיים מאפשרים למורה ללמד את השיעורים לפי הסדר שייעל את הלמידה ולהתאים את הטכניקות כדי שתתאים לנקודות החוזק והחולשה של פרט. כל שיעור פרטי מתחיל עם סקירה של טכניקות שנלמדו בעבר, ואחריו על ידי ההקדמה של 2-3 טכניקות חדשות. ברגע שאתה מבין היטב את הטכניקות החדשות, המדריך יראה לך איך לשלב אותם עם טכניקות שנלמדו בעבר בסדרה של תרגילי פיתוח רפלקס. תהליך זה נמשך עד שאתה שולט היטב בכל הטכניקות.

אם אתם להוטים ללמוד ג’יו ג’יטסו ישראלי במקסימום יעילות, אימון אישי הוא בשבילך!

למידה
הסדר שבו אתה לומד את הטכניקות מאוד משפיע על הזמן שלוקח לך לשלוט באומנות. בשיעורים פרטיים, המאמן שלך יציג את הטכניקות ברצף ובזהירות שנקבעה מראש באופן יעיל ביותר שתוכל לפתח את הרפלקסים שלך ולבנות את הביטחון העצמי שלך.

שליטה מהירה יותר
הדרך היחידה לקצר את זמן הלמידה של הג’יו ג’יטסו היא להגדיר הכשרה ספציפית / יעדים טכניים בכל שלב של המסע המבוסס על נקודות החוזק והחולשה שלך. אימון פרטי מאפשר למדריך שלך להעריך את היכולת שלך ולפתח תכנית אישית שתעביר אותך ביעילות לרמה הבאה!

משוב מיידי
באימון הקבוצתי, זה פשוט בלתי אפשרי עבור המאמן להתמקד רק בתלמיד, אז אתה חייב לסמוך על שותפך לאימונים כדי לעזור לך ללמוד את הטכניקות. בשיעורים פרטיים, המורה שלך הוא בן זוגך לכל טכניקה, ולכן הוא יכול להרגיש פיזית את כל התנועות שלך ולספק משוב מיידי על כל תנועה.

גלה את “המשחק שלך”
בעוד הג’ו ג’יטסו הישראלי היא אומנות לחימה אחת אותה כל אחד יכול ללמוד, טכניקות רבות עדיין דורשות קצת שינויים והתאמות ליכולות של כל תלמיד. בשיעורים פרטיים, המורה שלך יעזור לך לגלות את “המשחק” שלך – את הסגנון הספציפי של ג’יו ג’יטסו המתאים ביותר לך – כדי שתוכלו למקסם את המיומנות שלך בהתבסס על גילך, המשקל, גובה, ואת יכולות אתלטיות (או היעדרה).

למד טכניקות סודיות
לכל מאמן ג’ו ג’יטסו ישראלי מוסמך סגנון ייחודי שפותח ושוכלל במשך שנים רבות של הוראה והדרכה. בשיעורים פרטיים, אתה יכול ללמוד טכניקות סודיות של המורה שלך, כמו גם אסטרטגיות מפתח שלעתים קרובות התעלמו, עדיין לא התגלו, או פשוט מורכבות מדי כדי ללמד בקבוצה.

קבע עכשיו את השיעור הראשון שלך!

אם אתם להוטים ללמוד ג’יו ג’יטסו ישראלי, ורוצים לעשות את זה בצורה היעילה ביותר, אימונים פרטיים הוא הדרך ללכת! כדי לקחת השיעורים הפרטיים הראשונים שלך, צור קשר עם המרכז לאומנויות הלחימה, ונציג יעזור לך להתחיל מייד!

זקוקים לייעוץ אישי? מעוניינים לקבל פרטים נוספים?
 טלפנו עכשיו 050-2676720

Team

המאמנים שלנו

מתקשרים ומתאמים, אימון ניסיון ללא כל התחייבות