שאלות תשובות

מספר התלמידים נע בין 8-18 תלמידים כך שכולם מקבלים יחס אישי.

כן, במרכז לאמנויות הלחימה אנו מאמינים שזה חשוב לחברים ולהורים לחוות את כל מה שיש לנו להציע. אנו מעודדים את כולם לבוא ולבקר במכון ולפגוש את צוות המדריכים

הג’ו ג’יטסו הישראלי הוא ספורט מצוין לילדים. הוא מלמד ערכים של עבודה קשה, משמעת וכבוד. הוא מצויין לשיפור הכושר הגופני. כרגע יש לנו מספר משפחות המתאמנות בצורה סדירה במכון.

כן. המרכז לאמנויות הלחימה מציע לא רק אימוני ג’ו ג’יטסו, אלא שילוב מנצח של כל שיטות הלחימה המוכרות: ג’ו ג’יטסו, קרב מגע, איגרוף תילאנדי, לחימה משולבת והשרדות.

כן, כל השיעורים נערכים יחפים על מזרונים.

המרכז לאמנויות לחימה הוא הג’ו ג’יטסו הישראלי האותנטי והרשמי בארץ. מטי (מתי) אלישיב הוא אבי השיטה, מאמן בינלאומי בכיר בוגר בית הספר למאמנים בכירים בוינגייט ובדרגת Grand Master דאן 10, הדרגה הגבוהה ביותר.

זו שאלה שאנחנו מקבלים כל הזמן מהורים מודאגים. התשובה פשוטה. התכנית הספציפית שלנו מיועדת לילדים, היא מלמדת מגוון רחב של “כישורי חיים” ומתמקדת הרבה על “בניית אופי” ולא רק באגרופים ובעיטות נוצצים שרואים מהם הרבה בפרסומות בטלוויזיה או בסרטים.
הכישורים הפיסיים והתכונות שהילד שלך ממשיכים להתפתח ולהשתפר בגלל שהמערכת שלנו מתמשכת, ולא “עונתית” כמו רוב ענפי ספורט.

הג’ו ג’יטסו הישראלי הוא בחירה מצוינת עבור נשים. הוא מושלם מנקודת מבט נשית כיוון שיועד לאפשר לאדם קטן יותר להתגבר על אחד גדול יותר.

ארבע שנים היא הגיל המינימאלי להשתתפות. כדאי לקרוא עוד על תוכניות אימון ילדים

לשיעורים הראשונים ממולץ ללבוש בגדים נוחים. מכנסיים קצרים או מכנסי ריצה וחולצת טריקו או גופייה. ללבוש בגדים ישנים שלא יהיה אכפת אם יקרע / ימתח ולא ללבוש שום דבר עם רוכסנים / כפתורים וכו’.