בוגרים

ג’ו ג’יטסו ישראלי – שיטה קלה ללימוד שהוכיחה עצמה כיעילה ביותר להגנה עצמית
בפיקוחו המקצועי של Grand Master מטי אלישיב (דאן 10) מאמן בינלאומי בכיר בוגר בית הספר למאמנים בכירים בוינגייט.

קבוצות קטנות – תשומת לב אישית

למי מיועד הג’ו ג’יטסו הישראלי?
הג’ו ג’יטסו הישראלי מתאים לכולם! פשוטו כמשמעו, כל אחד יכול לעשות את זה

הנה למה…

הג’ו ג’יטסו הישראלי מבוסס על טכניקות שנועדו לאפשר לאדם קטן יותר וחלש יותר להביס תוקף גדול יותר וחזק יותר. זה לא משנה כמה גדול או קטן אתה, ניתן ליישם את הטכניקות על ידי כל אחד בגלל שהם מבוססים על מינוף ומיצוב … למרות שעם הזמן תהיה חזק יותר, בריא יותר ויותר בכושר מהאימונים.

  • אתה לא צריך להיות גמיש…
  • אתה לא צריך להיות חזק…
  • אתה לא צריך ניסיון אתלטי קודם…
  • אתה לא צריך להיות תחרותי…
  • אתה לא צריך להיות בכושר…

לא משנה גילך, מין, הניסיון קודם (גם אם יש לך בכלל), בין אם אתה בכושר או לא בכושר, חזק או לא, לא משנה איזה סוג של עבודה יש לך, אתה הולך ממש לאהוב את האימונים כאן ב ג’יו ג’יטסו הישראלי יחד עם שאר התלמידים המרוצים שלנו.

נוסף על כך, בזמן שתתאמן כאן, לא יופעל עליך שום לחץ כדי להתחרות. חלק מהתלמידים שלנו מתחרים ורבים מהתלמידים שלנו לא – זה הכול תלוי בך. מה שאנחנו כן מבטיחים לך, הוא שאנחנו נעשה את כל שביכולתנו כדי לעזור לך להשיג את מטרותיך במרכז לאמנויות הלחימה, לא משנה מה הם.

ולא רק זה…

הנה חלק ממה שאימוני הג’יו ג’יטסו הישראלי כאן במרכז לאמנויות הלחימה יעשה בשבילך…

מראה לך איך להגן על עצמך
אתה לומד איך להגן על עצמך ברחוב, אם תוקף תופס אותך … וגם אם התוקף שלך הוא גדול יותר וחזק יותר ממך.

מעודד את איבוד השומן
אומנות הלחימה מתמקדת במיצוב גוף, כלומר, אתה משתמש ב 100% מהגוף שלך בכל העת על מנת למקסם את האפקטיביות שלו. זה אומר שהפעילות האירובית שלך תשתפר יחד עם כוח הגוף הכללי שלך, וכתוצאה מכך ירידה במשקל. על ידי תרגול אתה תעבוד על כל שריר בגוף שלך – זה שורף הרבה קלוריות, אשר הופך לשריפת השומן.

בונה כוח וכוח סיבולת
תוכל לחזק ולפתח שרירים שאתה אפילו לא יודע על קיומם! אבל אל תתן לזה להפחיד אותך … זה דבר טוב … כי במקום לבנות שרירים “מנופחים” בחדר כושר, תוכל לפתח, שרירים תפקודיים אמיתיים וכוח פונקציונלי על ידי ביצוע תרגילי ספורט ספציפי … ועדיין הגוף שלך יראה פנטסטי.

מפתח קשיחות מנטלית
זה דורש מידה של קשיחות מנטלית לשים את עצמך בתנוחות לא נוחות במזרן. כאשר מישהו מנסה לשלוט בך, זה יכול להיות אפילו עוד יותר לא נוח – במיוחד אם אתה לא יודע מה אתה עושה. עם זאת, על ידי לימוד ויישום המושגים, תוכל להרגיש יותר בשליטה על הגוף והמוח, והתחושות שלא בנוח יעברו במהרה.

משפר את סיבולת לב הריאה
על ידי אימונים סדירים ולימוד התרגילים תוכל להבחין שהאירובי והנשימה שלך משתפרים, הריאות שלך מתחזקות ותרגיש את העוצמה של השרירים שלך. הבונוס הוא שלא רק תרגיש יותר טוב, אתה גם תיראה יותר טוב … ואנשים ישימו לב.

מגביר את הגמישות שלך
אתה לא תיהפך לשרירי ונוקשה כמו אנשים רבים שמרימים משקולות כל הזמן. אתה עדיין תבנה אימוני כוח ובו בזמן תהפוך לגמיש יותר. אתה גם לא צריך להיות גמיש כדי להתחיל להתאמן.

מפחית את הלחץ
עובדה כי פעילות גופנית סדירה היא לא רק בריאה – זה מרכיב מרכזי בהפחתת מתח בחיים שלך. בעיה עם “אימוני כושר”, ישנים רגילים היא שהם בדרך כלל מתחילים לשעמם – אבל לא האימונים של ג’ו ג’יטסו ישראל – עם אימוני ג’ו ג’יטסו ישראל, אתה נמצא בסביבה חיובית של למידה מתמדת (וזה עוד אלמנט מרכזי בהפחתת המתח). יהיו לך מאמנים וחברי צוות שיעזרו וילוו אותך לאורך כל הדרך. אז אם היה לך יום לחוץ, אתה יכול להיות סמוך ובטוח רמת המתח שלך תקטן ברגע שתכנס לאקדמיה שלנו.

תוכל ללמוד טכניקות מוכחות, לא רק תיאוריות
אימוני המגע מלא יאשפרו לך “לטעום” מהדבר האמיתי.

תפתח מיומנויות לחימת קרב שתוכל להציל את חייך (זה חשוב במיוחד לרשויות אכיפת החוק ולצבא)

תגלה טכניקות ואסטרטגיות להגנה עצמית (קרבות רחוב) ותחרות (בזירה, על המזרן).

תגלה כיצד לשלוט ולהביס תוקפים גדולים יותר וחזקים יותר ממך
דבר נרכש גם אם אין לך ניסיון קודם. למעשה, תלמידים רבים הפוקדים אותנו בפעם הראשונה מעולם לא עשו ספורט או אומנויות לחימה לפני.

אתה תהיה חלק מהצוות שלנו ותזכה ליחס של כבוד על ידי הצוות האדיב והמקצועי שלנו
אנחנו לא מנסים להפחיד אנשים או להראות עד כמה “קשוחים” אנחנו, אנחנו לא צריכים; וזה לא עניין של אגו. במקרה שלנו – זה מה שאנחנו יכולים לעשות בשבילך וכיצד אנו יכולים לבנות אותך ולהביא למצב הטוב ביותר של החיים שלך.

תלמד את עקרונות היסוד והטכניקות הנדרשות כדי להגיע לרמה מתקדמת יותר

תוכל להתאמן ולהתקדם בקצב שלך

תהיה לך גישה לכל המדריכים המקצועיים שלנו אשר הוכשרו כדי “לבנות אותך” כתלמיד.

תהיה חזק יותר, קשוח יותר, תשפר את הסיבולת ואת כושר העמידה שלך יחד עם פעילות אירובית והנשימה שלך שלא לדבר על מראה טוב יותר והרגשה טובה יותר
לאחר תקופת אימונים איתנו אנחנו בטוחים שהחברים שלך ישאלו אותך מה עשית?

אתה תקבל שירות יוצא דופן
אנו גאים על הערך שאנו נותנים לתלמידים שלנו. אם יש לך שאלה על כל דבר, נשמח לענות לך. אם יש לך בעיות, נפתור אותן. אם אתה זקוק לעזרה, אנחנו נעזור לך. אנו מחויבים 100% להתפתחות האישית שלך כספורטאי אמנויות לחימה מעורבת.

אתה תהיה חלק מצוות שבו למאמנים ולמדריכים אכפת ממך ומההצלחה שלך.

 

זקוקים לייעוץ אישי? מעוניינים לקבל פרטים נוספים?
 טלפנו עכשיו 050-2676720

Team

המאמנים שלנו

מתקשרים ומתאמים, אימון ניסיון ללא כל התחייבות